CD DVD Baskı

20 yıllık tecrübe…

Konusunda sektör lideri olan firmamız her türlü Cd, Dvd, Mini Cd, Mini Dvd, Kartvizit Cd, Printable Cd, Printable Dvd, Dvd-DL ürünlerinin ithalatını, baskısını ve çoğaltılmasını boş yada dolu olarak satışını yapmaktadır.

CD DVD Üretim:

Cd ve Dvd lerin Hammaddesi polycarbonat’tır. Yüksek sıcaklıklarda enjeksiyon makinesinde özel kalıplar ile basılan polycarbonat cd ve dvd  leri oluşturur. Ham halde şeffaf olarak üretilen cd ve dvd ler daha sonra manyetik alanlarının oluşması için özel gümüş kaplamalarının yapıldığı farklı bir makinaya girer ve bitmiş halde çıkar.

Türkiye’de sadece dolu olarak cd ve dvd üretilmektedir. Yüksek adetlerde kullanılan bu yöntem firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize verilmektedir.

CD DVD İthalat:

Dolu Cd ve Dvd ler Türkiye’de üretilebilirken boş materyaller maalesef sağlıklı olarak ülkemizde üretilememektedir. Bu sebeple yüksek kaliteli boş cd ve dvd materyalleri firmamız tarafından ithal edilmektedir. Cd Dvd konusunda Çin maalesef yüksek kaliteyi yakalayamamıştır. Bu sebeple ithal ettiğimiz ürünlerin tamamı Taiwan menşeilidir. Hepsi A Grade ve garantilidir.

CD DVD Baskı:

Boş olarak ithal ettiğimiz Cd ve Dvd ler İstanbul Esenler’de bulunan tesisimizde son teknolojiye sahip Cd baskı makinasında serigraf baskı yöntemi ile basılır. İster cmyk olarak trigromi isterseniz spot renklerden ekstra olarak baskı yapılmaktadır. Saate 6.000 adet ürün tesisimizde basılabilmektedir. 24 saat çalışma ile günde 140.000 adet baskılı cd üretilebilmektedir.

Baskılı Cd ve Dvd lerin üzerine firma logoları basılarak kurumsal bir tanıtım materyali oluşturabilirsiniz.

CD DVD Çoğaltım:

Firmamız da baskısı yapılan Cd ve Dvd lere dilerseniz veri yükleme işlemini de yaptırabilirsiniz. Firmanızın katalogları, firma tanıtım videolarınız, ürün yelpazenizi gösteren galerileriniz, aklınıza gelen telif barındırmayan bütün içerikleri firmamız da Cd ve Dvd lere yükletebilirsiniz. Hemde günlük 20.000 Cd, 15.000 Dvd çoğaltım kapasitesi ile…

CD DVD Paketleme:

Üretilen, Baskısı yapılan ve çoğaltılan Cd ve Dvd lerinizi sizin için paketliyoruz. Hemde birçok paketleme alternatifi ile. Standart pencereli cd zarfı, Özel olarak kuşe kağıda 4 renk basılmış karton zarflar, Dvd kutuları ve Cd kutuları. Dilediğiniz yada ihtiyacınız olan kutuyu seçmeniz yeterli. Biz paketleyip size bitmiş olarak teslim ediyoruz.

Printable Ürünler:

Hastanelerin Radyoloji bölümlerinde MR, Tomografi, Röntgen gibi cihazlarda hastaların görüntüleri çekildikten sonra bu görüntüler otomatik bir cd robot vasıtasıyla Cd yada Dvd ye aktarılır. Burada kullanılan Cd ve Dvd ler normal Cd ve Dvd lerden farklıdır. Printable Cd ve Printable Dvd olarak adlandırılan bu ürünler, hem üzerinde bulunan özel kadifemsi bir tabaka ile hem de veri taşımada ki kalite ve dayanıklılık ile bir adım öne çıkar. Özel yüzeyi sayesinde cd robot hastanın adını ve diğer bilgilerini cd yüzeyine yazar ve bu yazı oradan silinmez. Robottan çıkan Cd ve Dvd ler doktorların kullandığı özel bir yazılım ile sorunsuz olarak görüntülenebilir. Genel olarak hastaneler de kullanılan Printable Cd ve Printable Dvd ürünlerini firmamız “Medical Grade” olarak özel ithal etmektedir. Türkiye’nin heryerinde kullanılan Medical Grade ürünlerimiz piyasada kendini kanıtlamıştır. Yıllardır sorunsuz olarak bu alanda da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kullanılan Materyaller:

Veri depolamak için kullanılan Compact Disk’lerin satışa hazır çeşitleri ve kapasiteleri şunlardır.

  • CD-R / 700MB
  • DVD-R / 4.7GB
  • PRINTABLE CD-R / 700MB
  • PRINTABLE DVD-R / 4.7GB
  • MİNİ CD-R / 200MB
  • MİNİ DVD-R / 1.4GB
  • DVD-DL / 8.5GB
  • BLU-RAY DVD / 25G
  • BLU-RAY DVD / 50GB