Hakkımızda

20. Yılımızda kendimizi bir kez daha yeniledik.. Basılı ürün konusundaki dünyadaki en yeni trendleri, en yeni teknolojileri izliyor ve sizlere getiriyoruz. Yirmi yıldır bir baskı merkezinden fazlası olmak için çalışıyor, yepyeni fikirler ve projeler sunuyoruz.

Güneş Ltd. Şti. 20 yıllık bir tecrübeye sahip olup, Cd Dvd Üretim ve Baskı ile temellerini atmış ve daha sonra dijital baskı reklam ve promosyon konusunda aşama kaydetmiştir. Güneş Ltd.Şti. kurumsal müşterilerinin yanı sıra birçok matbaa ve ajansa baskı hizmeti vermektedir.

2009-2015-2019 yıllarında makine parkurunu revize ederek en üst düzey baskı teknolojilerine ulaşmış oldu. Bugün Güneş Ltd.Şti, birçok ajans, matbaa ve firmalarının çözüm ortağı olup, müşterilerinin birinci elden tedarikçisi konumunda, üstün makine parkuru ve güvenirliliği ile hizmet vermektedir.

Ürünlerimizi, hizmetlerimizi sunarken ilk olarak müşterilerimizin memnuniyetine, ürün ve hizmet kalitesine özen gösteriyor, yüksek teknoloji ve donanıma sahip makine parkurumuz ile değişimi, gelişimi ve büyümeyi yakından takip ediyoruz. Karşılıklı güven ile firmaya, kişiye, işe ve emeğe saygılı; sektöründe uzman firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Güneş Ltd.Şti. de üretilen her ürün titiz, sabırlı ve özverili bir çalışmanın ürünüdür. Kalitemiz referanslarımız ile onaylanmıştır.

İŞ HACMİ NE OLURSA OLSUN ÜRÜN KALİTEMİZDEN ÖDÜN VERMİYORUZ…

Güneş Ltd.Şti. olarak sizlere yarının baskı kalitesini ve hizmetlerini yine bugünden sunmaya devam edeceğiz.